Przyjazna księgowość
KSIĘGOWOŚĆ INTERNETOWA

Księgowość internetowa - rozliczaj firmę online

 

Jako innowacyjne biuro rachunkowe oferujemy usługę księgowości online, która jest idealną alternatywą dla tradycyjnych usług księgowych. W łatwym w obsłudze programie E-szok klient może samodzielnie wystawiać faktury, mieć wgląd w raporty i prognozę podatków do zapłaty.

 

Pulpit Klienta programu E-szok zawiera wiele przydatnych funkcji. W paru prostych krokach wystawisz fakturę sprzedaży czy fakturę proformę, którą wyślesz do nabywcy ze zintegrowanej skrzynki pocztowej albo wybierzesz opcję wydruku i wyślesz ją pocztą tradycyjną. W księgowości online łatwo prześlesz do naszego biura dokumenty dotyczące sprzedaży i poniesionych kosztów oraz wyciągi bankowe. Nasze biuro rachunkowe zajmie się ich księgowaniem, rozliczaniem podatków, wysyłaniem deklaracji podatkowych i obowiązkowych Jednolitych Plików Kontrolnych. Klient musi tylko opłacać podatki i składki na czas – o czym przypomni mu system automatycznego powiadamiania.

 

E-szok znakomicie usprawnia kontakt między przedsiębiorstwem a  naszym biurem rachunkowym i przepływ dokumentów. W księgowości online ułatwieniem jest rozbudowany system powiadomień i możliwość rozmowy na czacie. Dzięki szyfrowaniu informacji na serwerze poufne dokumenty i finanse Twojej firmą są w pełni bezpieczne. 

 

Korzystając z e-księgowości oszczędzasz czas i pieniądze: nie musisz przywozić nam osobiście dokumentów do biura, zrobisz to szybko i wygodnie za pośrednictwem programu e-Szok.  

 

Skontaktuj się z nami i przejdź na e-księgowość, oszczędzając czas i pieniądze

 

Zastanawiasz się
ile kosztuje
prowadzenie księgowości w Twojej firmie?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i porównaj ceny z innymi biurami rachunkowymi

dowiedz się więcej
https://kongresdrogowy.pl/
http://